Loading...

O nas

To rodzinna firma działająca w branży budowlanej od blisko dekady. Z początku jej głównym profilem działalności była poprawa gospodarki wodno-ściekowej obszarów wiejskich poprzez budowę przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie całego kraju.

Wraz z upływem czasu i rozwojem firmy zakres świadczonych usług poszerzono adekwatnie do potrzeb rynku. Obecnie firma kompleksowo realizuje inwestycje w zakresie budownictwa jednorodzinnego począwszy od prac projektowych poprzez wykonawstwo, nadzór nad pracami budowlanymi. Ponadto zakład oferuje gotowe rozwiązania oczyszczania ścieków z gospodarstw domowych, domów wielorodzinnych, schronisk, małych hoteli i innych budynków użyteczności publicznej do 50 RLM. Dzięki sprawdzonej technologii dostarczamy urządzenia własnej produkcji w obszar całego kraju. Działamy zawsze kompleksowo, świadcząc usługi od początku do końca poczynając od projektu przez produkcję, dystrybucję gotowych rozwiązań aż po montaż wybranych przydomowych oczyszczalni ścieków. Na życzenie klienta świadczymy również prace eksploatacyjne wybudowanych obiektów oczyszczania ścieków.

Dzięki odpowiedniemu podejściu i przyjętym zasadom, firma zatrudnia stałą kadrę wykwalifikowanych pracowników. Na każdym etapie realizacji stawianych celów, działamy w oparciu o wartości, które stanowią o sile i kulturze organizacyjnej firmy.

Zapraszamy do współpracy.


Skontaktuj się z nami

Kontakt z nami

Gdzie nas znaleźć

Biuro : EKOFIRMA
ul. Ludwika Waryńskiego 18a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Przywitaj się z nami

Email: biuro@ekofirma24.pl
Telefon: 502 709 520
Kontakt

EKOFIRMA Przemysław Gruszka
ul. Ludwika Waryńskiego 18a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
woj. świętokrzyskie

Tel. 502 709 520
Email: biuro@ekofirma24.pl